SKUP-ZŁOMU

AUTO-CZĘŚCI
SKUP-ZŁOMUProwadzimy skup złomu, metali kolorowych i usługę ważenia. Posiadamy wagę el. do 60t. Zapewniamy transport dużych ilości. Najlepsze ceny na śląsku!
WIĘCEJ

ARTYKUŁYNotice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/zlomowan/domains/zlomowisko.info/public_html/art/templates/fullnews_temp.php on line 2
BACKZłomowanie pojazdu a polisa OC

Aby rozwiązać obowiązująca nas umowę OC z towarzystwem ubezpieczeniowym należy na dzień dzisiejszy oddać pojazd do stacji demontażu pojazdu aby odtrzymać zaświadczenie o demontażu z którym następnie trzeba udać sie do właściwego urzędu komunikacji, gdzie należy pojazd wyrejestrować. A więc data wyrejestrowania pojazdu jest jednocześnie datą rozwiązania umowy OC.Aby to zmienić KOMISJA FINANSÓW PUBLICZNYCH przyjeła poprawkę do zmiany ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych , która spowoduje iż rozwiązanie umowy OC nastąpni z dniem wydania zaświadczenia o demontażu pojazdu.

Na zmianie tej skorzystają głównie użytkownicy pojazdów, którzy aby rozwiązać umowę OC nie będą musieli czekać na decyzję o wyrejestrowaniu, którą wydają urzędy komunikacji.

Ustawa ta ma obowiązywać od 1 styczeń 2012 rokuNotice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/zlomowan/domains/zlomowisko.info/public_html/art/templates/fullnews_temp.php on line 13
BACK 

TOP

 


AUTO KASACJA POJAZDÓW


STACJA DEMONTAŻU NR67

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW SKUP ZŁOMUFacebook
AUTO KASACJA SZROT ZŁOMOWISKOGoogle+
AUTO ZŁOM SZROT ZŁOMOWISKOTwitter
Wyświetl w Mapach Google Firmę Zlomuj.pl Autorecykling Trasa Wskazówki dojazdu Złomowisko pl
Nasze Aukcje na Allegro